Školská rada Archív

Zasedání ze dne 28. 6. 2021

2.7.2021

Prezenční listina Bešťák Luboš přítomen Duchková Stanislava přítomna Habžanský Jiří přítomen Moricová Eliška omluvena Šatrová Silvie přítomna Tichý Vladimír přítomen Zápis ze zasedání školské rady 28. června 2021 Program školské rady byl určen v souvislosti s ustanovením § 168 zákona

Volby do školské rady

21.4.2021

Volby do školské rady budou konat dne 9. června 2021 od 8.00 hodin do 16.00 hodin v budově školy, Škroupova 13. Návrhy kandidátů zákonných zástupců nezletilých žáků školy a návrhy kandidátů zletilých žáků oznamte písemně na adresu školy k rukám Mgr. M. Kratochvíla nebo elektronickou

Prodloužení funkčního období členů školské rady

4.11.2020

Na základě opatření MŠMT se prodlužuje funkční období členů školské rady tak, že skončí 3 měsíce ode dne skončení nouzového stavu. Plné znění opatření MŠMT naleznete zde. Mgr. Soňa Pokrupová, ředitelka školy

Synchronní on-line zasedání školské rady 19. října 2020

23.10.2020

Bešťák Luboš přítomen Duchková Stanislava přítomna Filípková Jana přítomna Jindrová Magdalena – Mašek Roman – Šatrová Silvie přítomna Program školské rady byl určen v souvislosti s ustanovením § 168 zákona 561/2004 Sb., (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů: obeznámení

Volby do školské rady

9.10.2020

V souladu s §167 zákona 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů a v souladu s volebním řádem pro volbu členů školské rady vydaným Plzeňským krajem oznamuji všem zákonným

Zápis z výsledku e-komunikace členů školské rady 24. ledna 2020

30.1.2020

Členům školské rady zaslala ředitelka školy e-mailem (17. 1. 2020) návrh změn ve školním řádu. Změny se týkaly následujících bodů ve školním řádu: čl. II, odst. 1 k) v případě, neopustí-li v průběhu polední přestávky budovu školy za účelem

Výsledky doplňujících voleb do školské rady ze dne 20. 11. 2019

27.11.2019

Zákonní zástupci nezletilých žáků a zletilí žáci Celkem 58 hlasujících z toho 0 neplatných hlasovacích lístků Zvolena: Magdalena Jindrová 1. Magdalena Jindrová 36 hlasů 2. Martina Černá 22 hlasů   V Plzni dne 21. 11. 2019   Za přípravný výbor:

Zasedání ze dne 9. 10. 2019

15.10.2019

Bešťák Luboš přítomen – – Duchková Stanislava přítomna Filípková Jana přítomna Mašek Roman přítomen Pokrupová Soňa přítomna Program školské rady byl určen v souvislosti s ustanovením § 168 zákona 561/2004 Sb., (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů: obeznámení se

Zasedání ze dne 8. 4. 2019

11.4.2019

Bešťák Luboš přítomen Brumovská Kateřina omluvena Duchková Stanislava přítomna Filípková Jana přítomna Mašek Roman přítomen Pokrupová Soňa přítomna Program školské rady byl určen v souvislosti s ustanovením § 168 zákona 561/2004 Sb., (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů: informace

Zasedání ze dne 4. 10. 2018

4.10.2018

Bešťák Luboš přítomen Brumovská Kateřina přítomna Duchková Stanislava přítomna Filípková Jana přítomna Mašek Roman přítomen Pokrupová Soňa přítomna Program školské rady byl určen v souvislosti s ustanovením § 168 zákona 561/2004 Sb., (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů: změny