Search

Fashion Games 2014

Obrovským úspěchem pro naše mladé návrhářky skončila mezinárodní soutěž FASHION GAMES v Praze. Do finále postoupilo celkem sedm kolekcí a hned dvě z nich vytvořily naše žákyně.

Letošním tématem pro tvorbu kolekcí bylo téma: „Fashion: to be or not to be …“

Finále se odehrálo v pražském Divadle Kalich dne 18. 6. 2014. V odborné porotě soutěže zasedla jako předsedkyně MgA. Monika Drápalová, Miroslav Bárta, Jaroslav Česlav a Jaroslava Brabcová Pecharová (http://www.moda.cz/a/10-rocnik-fashion-games-2014-ma-viteze–13016).

Tři měsíce intenzivní práce na modelech i choreografii pro přehlídky přineslo našim  návrhářkám ze druhého ročníku skvělé umístění.

Dagmar Dolíhalová se umístila na třetím místě a Kateřina Kozáková obsadila druhou příčku!

Návrhy kolekcí vznikaly pod vedením Mgr. Roberta Hořínka a realizace modelů pod odborným dohledem Bc. Lenky Poláškové.

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails_masonry“ theme_id=“1″ gallery_id=“15″ sort_by=“order“ order_by=“asc“ show_search_box=“0″ search_box_width=“180″ masonry_hor_ver=“vertical“ image_column_number=“5″ images_per_page=“30″ image_enable_page=“0″ thumb_width=“180″ thumb_height=“90″ thumb_click_action=“undefined“ thumb_link_target=“undefined“ popup_fullscreen=“1″ popup_autoplay=“0″ popup_width=“1024″ popup_height=“768″ popup_effect=“scaleIn“ popup_interval=“5″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“70″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_info=“1″ popup_info_always_show=“0″ popup_enable_rate=“0″ popup_enable_comment=“0″ popup_hit_counter=“0″ popup_enable_facebook=“0″ popup_enable_twitter=“0″ popup_enable_google=“0″ popup_enable_pinterest=“0″ popup_enable_tumblr=“0″ watermark_type=“none“ watermark_link=“http://web-dorado.com“]

Rozdělení učeben a srazy 18.10.2022

Skip to content