Search

Módna línia mladých Prešov 2014

Dne 11. dubna se naše škola zúčastnila 9. ročníku mezinárodní soutěže Módna línia mladých v Prešově. Cílem soutěže je setkání nejlepších mladých návrhářů ze středních škol a to nejenom ze Slovenska, ale i z dalších států. Soutěž je určena hlavně pro studijní obory Modelářství a návrhářství oděvů a Oděvnictví.

Soutěžilo sedmnáct škol v sedmi kategoriích a celkový počet oděvních kolekcí byl 128. Naše škola se prezentovala šesti kolekcemi, které tvořilo 22 modelů. V Prešově tyto modely předvedly žákyně ze tříd 1MO a 3MO, pod vedením učitelek Jany Bufkové a Lenky Poláškové. V této konkurenci se podařilo našim děvčatům získat 1. místo s kolekcí Hejkal, v kategorii Scénická a historická tvorba.

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails_masonry“ theme_id=“1″ gallery_id=“10″ sort_by=“order“ masonry_hor_ver=“vertical“ image_column_number=“5″ images_per_page=“30″ image_enable_page=“0″ thumb_width=“180″ thumb_height=“90″ popup_fullscreen=“1″ popup_width=“1024″ popup_height=“768″ popup_effect=“scaleIn“ popup_interval=“5″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“70″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_comment=“0″ popup_enable_facebook=“0″ popup_enable_twitter=“0″ popup_enable_google=“0″ watermark_type=“none“ watermark_link=“http://web-dorado.com“]

Rozdělení učeben a srazy 18.10.2022

Skip to content