Fashion Games 2018

Žáci oboru Návrhář se zúčastnili 14. ročníku mezinárodní soutěže mladých módních tvůrců Fashion Games 2018. Téma soutěže Play time, fun and games zpracovali ve školním roce 2017/2018 ve formě návrhů žáci z 2. a 3. ročníku. Velkou radost nám udělaly žákyně, které postoupily do finále. Ze třídy 4 M postoupily Anna Manglová a ze třídy 3M Lucie Michálková.

Finálová přehlídka soutěže se konala 7. 9. 2018 na veletrhu WORLD OF BEAUTY na PVA v Praze Letňanech.

Na 1. místě se umístila Lucie Michálková s kolekcí „Fotbal, to je hra!“. Kolekce vznikla pod vedením paní učitelky J. Bufkové. Propojuje prvky fotbalové sítě, trávníku a netradičně zpracovaný motiv fotbalového míče. Inspirací žákyni bylo nadšení její rodiny pro fotbal a sportovní aktivity.

Na 3. místě se umístila Anna Manglová, která svoji kolekci Playtime zhotovila pod vedením pana učitele M. Žitníka. Kolekce byla postavena na netradičních střizích, kontrastu barev a drobných ručních pracích, kterými jsou např. našívání korálků nebo psaní textu na látku. Ve své návrhové řadě si pohrává se symboly emoji a smajlíků, které znázorňují lidské emoce v neverbální komunikaci.

[Best_Wordpress_Gallery id=“133″ gal_title=“Fashion Games 2018″]

Rozdělení učeben a srazy 18.10.2022

Skip to content