Search

Fashion Start II 2014

V pondělí 13. října 2014 se v předsálí Divadla Alfa konala vernisáž výstavy prací žáků oboru Návrhář a Oděvní design pod názvem FASHON START II. Vernisáž zahájila JUDr. J. Havlíčková, která zmínila důležitý podíl práce pedagogů na dosažených výsledcích žáků uměleckého oboru. Poděkovala i za aktivní přístup žáků, který vede k výborným výsledkům na různých soutěžích. Hosty na vernisáži byli také Mgr. M. Vlčková a Ing. L. Vítek.

Po zahájení vernisáže se žákyně oboru Návrhář a Oděvní design zhostily role modelek a předvedly kolekci společenských šatů a fantazijní tvorby na téma „To be or not to be“.  Poté si hosté prohlédli výstavu kreseb, maleb, návrhů a fotografií žáků a následovalo divadelní představení „Čert tě vem“, které velmi příjemným způsobem uzavřelo vydařený večer.

Výstava v Divadle Alfa potrvá do 17. listopadu 2014.

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails_masonry“ theme_id=“1″ gallery_id=“20″ sort_by=“order“ order_by=“asc“ show_search_box=“0″ search_box_width=“180″ masonry_hor_ver=“vertical“ image_column_number=“5″ images_per_page=“30″ image_enable_page=“0″ thumb_width=“180″ thumb_height=“90″ thumb_click_action=“undefined“ thumb_link_target=“undefined“ popup_fullscreen=“1″ popup_autoplay=“0″ popup_width=“1024″ popup_height=“768″ popup_effect=“scaleIn“ popup_interval=“5″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“70″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_info=“1″ popup_info_always_show=“0″ popup_enable_rate=“0″ popup_enable_comment=“0″ popup_hit_counter=“0″ popup_enable_facebook=“0″ popup_enable_twitter=“0″ popup_enable_google=“0″ popup_enable_pinterest=“0″ popup_enable_tumblr=“0″ watermark_type=“none“ watermark_link=“http://web-dorado.com“]

Rozdělení učeben a srazy 18.10.2022

Skip to content