Search

Prezentiáda 2017

Co to vůbec „Prezentiáda“ je? Jde o soutěž v rámci základních a středních škol České a Slovenské republiky. V rámci školy se mohou přihlásit maximálně čtyři 3-4 členné týmy, které se zaváží do určitého termínu vytvořit prezentaci na dané téma. Pro střední školy to byla témata: „Láska, sex a něžnosti“ a „Nejpřínosnější vynález“.

V nominačním kole soutěžící vytvoří prezentaci a odešlou ji na úložiště. Odborná porota je porovná s ostatními prezentacemi soutěžících a do krajského kola jich vybere max. 13 z každé kategorie.

Do tohoto kola nastoupily i studentky naší školy a to ze třídy 2E – Kristýna Suchá, Eliška Štadlmajerová a Barbora Reitmajerová pod jménem „Andílci“ a tématem „Láska, sex a něžnosti“.

O téma „Nejpřínosnější vynález“ se postaraly studentky ze třídy 3E – Kateřina Lebedová, Jaroslava Hrabáková a Anna Houdková jako „Holky ze Škroupovky“.

Dívky se krajského kola zúčastní 21. dubna na Mikulášském gymnáziu v Plzni, kde budou bojovat o postup do grandfinále. Zde už budou stát před odbornou porotou, což již zahrnuje verbální i neverbální komunikaci a především trému a nervozitu.

Holkám držíme palce, aby byly i nadále úspěšné.

Rozdělení učeben a srazy 18.10.2022

Skip to content