Search

Velká stopovací hra TUTO JE PLZEŇ! 2015

11. 5. se žáci všech ročníků, kromě těch maturitních, vydali do ulic v centru našeho města a ve čtyřčlenných týmech luštili indicie, které je dovedly z místa na místo a nakonec zdárně i do cíle. Na každém stanovišti je vyhlíželi učitelé s malými bonusovými úkoly. Ze všech 54 týmů byly nakonec vybrány čtyři nejlepší, které v nejkratším čase splnily nejvíce úkolů a prošly všechny zastávky.

O třetí místo se podělily týmy ze 3KO (kapitánka A.Planetová) a 1E (kapitánka Dolejšová), ty získaly krásné dortíky ze SiCafé a diplom. Na druhém místě skončily těsně dívky z 1M (A-Team) a ty dostaly krásný a výborný dort přímo od naší paní ředitelky. První pozici obsadil nejsilnější a nejšikovnější tým Black kapitánky Dáši Dolíhalové, společně s Honzou Levým, Kristýnou Mikutovou a Luckou Wolfovou vyhráli dárkový poukaz na film dle vlastního výběru do CinemaCity a malou sladkost. Všem ještě jednou gratulujeme!

Děkujeme žákům za hojnou účast, soutěžního ducha a dobrou náladu, ta byla nám, organizátorkám tou největší odměnou. Těšte se na příští ročník!!! J

M.Vadlejchová, Z.Lukešová, I.Baumruková

[Best_Wordpress_Gallery id=“23″ gal_title=“Hra TUTO je Plzeň 2015″]

Rozdělení učeben a srazy 18.10.2022

Skip to content