Search

Vánoční mumraj 2014

19.12. proběhla na naší škole vánoční akce. Třídní učitelé se svými studenty nacvičili různá taneční a hudební vystoupení, s nimiž soutěžili o přízeň poroty. Další body do finálního hodnocení mohli žáci získat ve třech soutěžích. V těsném souboji se nakonec o třetí místo podělily třídy 1M a 1E, druhé místo 3EB a první místo 1KO, všichni si odnesli sladkou odměnu = dort.

Celou akcí skvěle provázela známá moderátorská dvojice Terka Merglová a Honza Levý ze 3MO. O krásnou výzdobu se postarala třída 3EB s paní učitelkou Šatrovou. Paní učitelka Baumruková s 1KO vytvořila improvizovaný fotoateliér.

Žákyně 3KA s paní uč. Jarošovou připravily úžasné sladké a slané pochoutky a spolu s žáky 1P a paní uč. Laketičovou, kteří se postarali o teplé nápoje, vydělaly jejich prodejem 1000 Kč, které putovaly jako vánoční dárek do plzeňského zvířecího útulku. Filip Šneberger (2P) a Tomáš Kružej (1P) se mistrovsky postarali o zvukový doprovod akce. Všem zúčastněným velmi děkujeme za příjemný předvánoční pátek a ještě jednou gratulujeme vítězům.

M.Vadlejchová

[Best_Wordpress_Gallery id=“6″ gal_title=“Vánoční mumraj 2014″]

Rozdělení učeben a srazy 18.10.2022

Skip to content